• Vatandaşlık, Oturum ve Ticari İşlemler

    TÜRKİYE, BULGARİSTAN, ROMANYA, MAKEDONYA, YUNANİSTAN, RUSYA, UKRAYNA VE KUZEY KIBRIS
prev next

Çavdar Hukuk Bürosu

Profesyonel Hizmet anlayışımız, Kaliteden taviz vermeyen yaklaşımımız. Uzun yıllara dayanan uygulama geçmişini verdiği deneyimle bir araya geldiğinde Profesyonel Hukuk ve Danışmanlık Hizmetlerinin nasıl olması gerektiğini yaşayarak öğrendik. Öğrendiklerimiz ile birlikte oluşturduğumuz uzun geçmişe dayanan sosyal ilişkilerimiz sayesinde mutlak anlamda kaliteli hizmet noktası olmanın gururunu taşıyoruz.

TÜRKİYE, BULGARİSTAN, ROMANYA, MAKEDONYA, YUNANİSTAN, RUSYA, UKRAYNA, KUZEY KIBRIS

OTURUM, VATANDAŞLIK VE TİCARİ İŞLEMLER

Türk vatandaşlığı, oturum, vatandaşlık, yatırım, gayrimenkul satın alarak vatandaşlık alma, şirket kuruluşu diğer profesyonel hukuki danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Ticari işlemler ve vize işlemleri hakkında bilgi alın.

 

 

 

Bulgaristan Vatandaşlığı

Bulgaristan Vatandaşlığına başvuru ve takibi konularında hukuki danışmanlık. Bulgaristan’da iş yapmayı hedefleyen kişilere yüksek kalitede hukuk hizmeti sunulması ve Avrupa Birliği konularında hukuki danışmanlık.

 

Romanya Vatandaşlığı

Romanya Vatandaşlığına başvuru ve takibi konularında hukuki danışmanlık. Romanya’da iş yapmayı hedefleyen kişilere hukuk hizmeti ve Avrupa Birliği konularında hukuki danışmanlık.