• Bulgaristan Vatandaşlığı

  • Yabancılar ve Göçmenlik Danışmanlığı

  • IT, Telekom Sözleşme ve Düzenlemeleri

  • Ticari Davalar

  • Havacılık Sektörü Hukuki Danışmanlığı

  • Marka ve Patent Danışmanlığı

  • Uluslararası Sözleşmeler

prev next

Çavdar Hukuk Bürosu'na Hoşgeldiniz...

Profesyonel Hizmet anlayışımız, Kaliteden taviz vermeyen yaklaşımımız. Uzun yıllara dayanan uygulama geçmişini verdiği deneyimle bir araya geldiğinde Profesyonel Hukuk ve Danışmanlık Hizmetlerinin nasıl olması gerektiğini yaşayarak öğrendik. Öğrendiklerimiz ile birlikte oluşturduğumuz uzun geçmişe dayanan sosyal ilişkilerimiz sayesinde mutlak anlamda kaliteli hizmet noktası olmanın gururunu taşıyoruz.

Bulgaristan Vatandaşlığı

Bulgaristan Vatandaşlığına başvuru ve takibi konularında hukuki danışmanlık. Bulgaristan’da iş yapmayı hedefleyen kişilere yüksek kalitede hukuk hizmeti sunulması ve Avrupa Birliği konularında hukuki danışmanlık.

Yabancılar ve Göçmenlik Danışmanlığı

Göç İdaresi ile irtibatlı hukuki iş ve işlemlerin yürütülmesi. İkamet izin başvuruları, yenilemeleri ve ilgili işlemler. Yabancı şirket ve kişi danışmanlığı, şirket kuruluş işlemleri.

IT, Telekom Sözleşme ve Düzenlemeleri

IT ve Telekom alanındaki yabancı ve yerli müvekkiller için sözleşmelerin hazırlanması ve müzakere edilmesi. Telekom düzenlemeleri konusunda hukuki danışmanlık.

 

 

Havacılık Sektörü Hukuki Danışmanlığı 

Havacılık ile ilgili sözleşmelerinin hazırlanması, müzakere edilmesi. Havacılık Sektöründeki projelere hukuki görüş verilmesi. 

Romanya Vatandaşlığı

Romanya Vatandaşlığına başvuru ve takibi konularında hukuki danışmanlık. Romanya’da iş yapmayı hedefleyen kişilere hukuk hizmeti ve Avrupa Birliği konularında hukuki danışmanlık.

 

 

Marka ve Patent Danışmanlığı

Marka ve Patent başvuruları, takibi ve Marka/ Patent sahiplerinin haklarının korunması konularında hukuki görüş.

Uluslararası Sözleşmeler (Türkçe ve İngilizce)

İş girişimlerine ilişkin ticari sözleşme taslaklarının hazırlanması ve müzakere edilmesi. Uluslararası ticari faaliyetler hakkında hukuk danışmanlığı hizmeti verilmesi.

 

 

Ticari Davalar

Ticari uyuşmazlıklarla ilgili davaların takibi.