Romanya Vatandaşlığı

Romanya Vatandaşlığına başvuru ve takibi süreçlerinde hukuki danışmanlık.

Romanya Vatandaşlığı konusunda , Bulgaristan, Türkiye ve Romanya'da yapılması gereken iş ve işlemler için hizmet veren Hukuk Bürosuyuz.

Bulgaristan'ın Güney Dobruca Bölgesinde ( Silistre, Tutrakan, Dobriç, Balçık, Tatar Yenipazar, Kaliakra bölgesinde ) yada Romanya'da doğan üst soylarınız için alınması zorunlu olan doğum belgelerini  temin ediyor, Türkiye'deki iş ve işlmleri yürütüyor ve Romanya Vatandaşlık başvuru dosyasını hazırlıyoruz.

Bu işlemler için aracı kullanmadan,  Romanya Vatandaşlığı için 3 ülkede hizmet verebilen hukuk bürosuyuz.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar  

# ugurkan mısır 26-03-2021 19:23
merhaba,

romanya vatandaşlığı için hizmetinizi merak ediyorum.
Cevap
# Av.Nedret Çavdar 26-03-2021 19:43
Sayın Uğurkan Mısırlı ,

Bu hizmetimizin hangi aşamasını merak ediyorsunuz ?
Cevap
# Berkay 11-04-2021 22:11
Soy ağacı listesinde Babamın, hem Anne hem de Baba tarafından dedelerinin Romanya doğumlu olduğu gözüküyor. (üç kişi var ikisi Köstence biri de Mecidiye hepsi 1900 öncesi doğumlu) Vatandaşlık talep hakkım oluyor mu ? Bana olmuyorsa Babam vatandaşlık almak istese ben faydalanabiliyor muyum? Cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Cevap
# Av. Nedret Çavdar 17-04-2021 13:32
Berkay Bey,

1900 öncesi doğumlu kişilerin doğum belgelerini Romanya'da bulmak çok zor, Romanya 100 yıllık arşivleri tutuyor. Romanya'dan orjinal doğum belgeleri bulunamadığı zaman vatandaşlık başvurusuna hakkınız olmuyor.

İyi Çalışmalar Dileriz
Cevap

Please publish modules in offcanvas position.